HAKKIMIZDAEstetik tasarımı ve foksiyonel kullanımı ile Almina mutfak ev hanımlarına mutfaktaki en büyük yardımcı olmaya aday,mutfaklara sıcacık hava katan tasarımlar Almina mutfakta...

Almina mutfak modern çizgisini etnik unsurlarla bütünleştirerek yeni bir akıma öncülük ediyor

Almina mutfak  beklentilerinize karşılık veren çözümleri ihtiyaca özel tasarımları sizin için üretiyor.Klasik modern ve elaganz sitilde tasarlanmış lake, masif, pvc balon kapak, laminat kapak, Alüminyum kapak, Acrylıc panels  kapak.

 

Tasarımlarının yanı sıra eskitme, kireçli meşe, Gri, beyaz, kırmızı, lacivert, açık yeşil, fildişi, kayın, ceviz, tarçın, bordo, vanilya, wenge, kaşmir, Krem, kiraz, hardal, kestane, Akçaağaç gibi çok zengin renk altarnatifleriyle hayallerinizdeki Mutfağınıza kavuşmanızı sağlıyor.

Almina mutfakla farkın keyfine varın mutfağınızı yaşam değerleri olan bir mekana dönüştürün.

Almina mutfak banyo ve lavabo hiltonunuza,vestiyer çok amaçlı yüklük ve elbise dolabınıza yer döşemesi laminat parkenize bir evde olmasını istediğiniz bütün çözümlere kavuşmanıza olanak sağlıyor.

 

 

Bilgisayar destekli çizimle mutfağınızı projelendirme aşamasında görmenizin tadına varıyorsunuz.en modern tasarımlar erginomik çözümler Almina mutfakta.

Almina Door her türlü ahşap, amerikan pvc kapı, eskitme kapı seçenekleri ve vitray camla süsleyebileceğiniz renk seçeneği bir o kadarda çok kapılar Almina Door da Anahtar teslim daire tecrübeli ekipman desteği ile sizlerleyiz.Cazip ödeme kolaylığı,ön ödemeli kampanya,her seçeneğe uygun taksit peşin ödemede eksra indirimler ve güler yüzlü hizmet anlayışı Almina mutfakta.

Almina mutfak sizlerle büyümenin sizleri Almina ailesinde görmenin haklı gururunu yaşıyor.

ALMİNA MUTFAK     ALMİNA DOOR

YAŞAM BOYU KALİTE


Youtube Kanalı